“ATSARGIAI: GĖLĖS“

5 kovo, 2008

KOVO 8

Kovo 8 d. į klubą „Musė“ kviečiame visas moteris ir ne moteris, nepasiklydusias tarp tulpių, rožių, narcizų ir amorfofalų bei prisijungti prie linksmybių šurmulio. Išlikime budrios, juk gyvenimas ne tulpėmis klotas.

14 val. ekskursija po miestą “(Ne)žinomos Vilniaus moterys“. Kuo garsios bei kaip pristatomos Vilniaus moterys oficialiose ekskursijose? Tai sužinosime pasivaiksčioję pagal Vilniaus turizmo informacijos centro sudarytą maršrutą pavadinimu „Žymiausios Vilniaus moterys ir meilės istorijos“. Susitinkame 14 val. prie Mindaugo paminklo (šalia Mindaugo tilto). Daugiau informacijos ir registracija – rasa@nkmi.lt .

Kelionę pratęs diskusijos klube „Musė“.  16 val. jūsų laukia workshopas ir diskusija “Ar yra vietos viešai feministinei erdvei Vilniuje?“. Svarstysime, kiek reikalinga bei kaip kurti panasią erdvę Vilniuje. Susipažinsime su Jennifer Ramme, kuri visų pirma yra žinoma kaip pagrindinė Emancypunx Records, nepriklausomo leiblo, skatinančio moterų kūrybą, atstovė, taip pat tokių renginių kaip Valpurgijos naktis, Ladyfest organizatorė. Ji pristatys Varšuvos patirtis kuriant alternatyvias erdves, papasakos kaip/kodėl/kam neseniai Varšuvoje atidarytas feministinis infoshopas UFA.

17 val. klube “Musė“ bus demonstruojami dokumentiniai filmai “Juodasis kanalas“, “Le Ma“, “She is real: worse than queer“. Detalesnį filmų aprašymą rasite www.nkmi.lt/kovo_8.html

18 val. stalo futbolo turnyras. Pirmas atviras stalo futbolo turnyras įvyks kovo 8d. klube “Musė“. Norintys dalyvauti gali registruoti savo komandas, kurios susideda iš dviejų merginų arba merginos ir vaikino.  Registruotis galima iki kovo 7d. el. paštu – siwsonik@wp.pl arba kovo 8d. iki 18h. klube “Musė“.

21 val. Vakare scenoje startuos leopardinio roko grupė „Zimbabwe“ ir pankrokas iš Lenkijos „Antidotum“.


Daugiau informacijos http://www.nkmi.lt/kovo_8.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: